Partnerzy
OSNFRiM

Image

Wyższa Szkoła Nauk o Zdrowiu

Image
Wyższa Szkoła Nauk o Zdrowiu w Bydgoszczy powstała w 2005 r. jako pierwsza niepaństwowa uczelnia medyczna w Województwie Kujawsko-Pomorskim. Kształci wyłącznie na kierunkach związanych z naukami o zdrowiu takimi jak: analityka medyczna, fizjoterapia i kosmetologia nowoczesna w ramach studiów I i II stopnia. Poza tym, prowadzi studia podyplomowe związane merytorycznie z profilem Uczelni w Bydgoszczy, Toruniu, Warszawie, Poznaniu i Łodzi, gdzie jedym z wiodących kierunków jest Optometria.

Uczelni zależy na tym, aby absolwenci posiadali, oprócz wyższego wykształcenia, znakomitą wiedzę praktyczną, dlatego duży nacisk kładzie na wyposażenie pracowni specjalistycznych, a przede wszystkim na praktyki zawodowe. Ponadto, zapewnia praktyki kliniczne, które odbywają się w toku pracy szpitali oraz placówek rehabilitacyjnych. 

Priorytetem Uczelni jest praca w małych zespołach, co pozwala osiągać studentom lepsze efekty, jak i tworzy rodzinną atmosferę Uczelni.

0
Oddziałów w Polsce
Warszawa, Bydgoszcz, Toruń, Łódź i Poznań
0
Absolwentów
Ponad 15 tys. Absowentów studiów WSNoZ i Vademecum.
0
Doświadczenia
Tyle lat nieprzerwanie WSNoZ kształci profesjonalistów w Polsce i Europie.

Sprawdź ofertę edukacyjną

Sprawdź ofertę studiów podyplomowych, kursów i szkoleń Wyższej Szkoły Nauk o Zdrowiu. Uwaga: 15% zniżki dla Członków OSNFRiM

Chcesz dołączyć do grona Partnerów OSNFRiM?

Zostaw nam swój adres e-mail lub numer telefonu oraz wiadomość, a odpowiemy najszybciej jak to możliwe.
Image
Please fill the required field.
Please fill the required field.
Please fill the required field.